Kontakta oss

                          • Mattias Davidsson
                            VD & Export
                            mattias.davidsson@nilsoscar.se
                            070-301 76 33

                          • Anna Sundberg
                            Bolagsjurist
                            anna.sundberg@nilsoscar.se 
                            0155-772 80
                            070-845 03 91

                          • Mia Edvardsson 
                            Order, logistik & ekonomi
                            mia.edvardsson@nilsoscar.se
                            0155-772 83

                          • Carl Naess  
                            Säljare
                            carl.naess@nilsoscar.se 
                            +46 (0)706-76 66 65

                          • Patrick Holmqvist
                            Huvudbryggare
                            patrick.holmqvist@nilsoscar.se
                            0155-772 82
                            070-649 14 81

                          • Ida Lindberg Klausen (föräldraledig)
                            Marknadsansvarig
                            ida.lindberg@nilsoscar.se
                            0155-772 86


                          • Filip Reuterskiöld
                            Säljare
                            filip@nilsoscar.se
                            0706-46 13 12
                          • Anna Källberg
                            Web, event & media
                            anna.kallberg@nilsoscar.se
                            0155-772 85
                          • Carin Larsson
                            Ekonomichef
                            carin.larsson@nilsoscar.se
                            0155-772 81

                          • Peter Nyström
                            Produktionsansvarig
                            peter.nystrom@nilsoscar.se
                          • Svante Carlsson
                            Svante Carlsson
                            Bryggare
                          • Emil Rosqvist
                            Produktion
                          • Emil Lasson
                            Emil Larsson
                            Bryggare
                          • Marcus Ljung
                            Marcus Ljung
                            Bryggare
                          • Dan Laidler
                            Produktion/Bryggare

BRYGGERIET I NYKÖPING

Fruängsgatan 2
611 31 Nyköping
Tel. 0155-772 80


BRYGGERIETS ÖPPETTIDER: 

Måndag - fredag 8.00 - 16.00
Lunchstängt 12.00 - 13.00

  

Nils Oscar Nyköpings lokala öl

 

Fakturor skickas till:

E-faktura eller PDF:

efakt.nilsoscar@devo.se 

Pappersfaktura:

Nils Oscar AB
Fack1640
FE 975
751 75 Uppsala

 

Kontaktformulär: